Ru UA
Головна \ Послуги \ Адміністративні справи
Адміністративні справи

Пенсійні спори

Вихід на пенсію - один з важливих моментів у житті кожної людини. Під час виходу на пенсію, люди можуть зіштовхнутись з наступними питаннями: оформлення пенсії, допомога з перерахунком пенсії, "придбання" пенсійного стажу, виплата пенсії переселенцям, підтвердження стажу через суд, пенсії співробітникам МВС, чорнобильцям (постраждалим та участникам ліквідації аварії на ЧАЕС), оскарження дій та бездіяльності ПФУ та іншими питаннями. Для правильного вирішення вашої проблеми варто звернутись до досвідченого юриста, який порадить, який шлях обрати саме Вам для вирішення ситуації.

Податкові спори

Будь-яка господарська чи підприємницька діяльність тісно пов'язана з роботою податкової служби. Трапляються випадки порушення податкового законодавства, як суб'єктом господарської (підприємницької) діяльності, підприємством, організацією, так і самою податковою службою. Для оскарження дій та бездіяльності податкової служби, оскарження факту чи порядку проведення перевірки або її супроводу, оскарження податкового повідомлення-рішення (ППР), відмов про бюджетне відшкодування, відмов податкової служби з прийняття податкової декларації, надання індивідуальної податкової консультації, а також для вирішення інших питань, Вам необхідний адвокат.

Оскарження штрафів

Якщо органи державної влади незаконно наклали на Вас штраф, то краще за все такий штраф та/або дії державних органів оскаржити у суді. Не рекомендую робити це самостійно, задля уникнення ускладнення ситуації помилково обраною позицією захисту, попередньо уважно не вивчивши таке питання. Допоможу оскаржити штрафи, пов'язані з адміністративними правопорушеннями, накладені поліцією, органами охорони праці, охорони природи, органами у сфері використання енергетичних ресурсів (газ, тепло, електроенегія), житлових прав громадян та ЖКГ, Держпродспоживслужби та інших.

Оскарження постанов виконавчої служби

У процесі виконання рішення суду, як боржнику, так і стягувачу вкрай необхідна компетентна правова допомога. Перж за все, для розуміння правомірності винесення державним/приватним виконавцем постанови про відкриття виконавчого провадження, стягнення виконавчого збору, накладення штрафу, арешту майна (рухомого, нерухомого, чи всього майна і рахунків боржника), встановлення тимчасового обмеження на виїзд за межі України, заборони на керування транспортним засобом та ін., примусового відчуження майна боржника, а також для оскарження дій чи бездіяльності рішень виконавчої служби краще залучати адвоката.

 Адвокат при ДТП

Якщо трапилась така неприємність як ДТП, Вам слід одразу звернутись за кваліфікованою допомогою до адвоката, який скоординує Ваші подальші дії, спрямовані на мінімізацію можливих правових наслідків ДТП, допоможе у подальшому захистити Ваші інтереси у суді, оскаржити постанови, дії/бездіяльність співробітників поліції, провести експертизу, оцінити та відшкодувати збитки або оскаржити вже винесену судом постанову. Захист інтересів водія у зв'язку з винесенням постанови за ст. 124, 130 КУпАП.

Адвокат Ісаєва Наталія у Запоріжжі надасть кваліфіковану допомогу із захисту ваших прав та інтересів повязаних зі спорами по адміністративним справам.

Адвокат Ісаєва Наталія надає наступні послуги:

  • первинна консультація з адміністративного права;
  • досудове врегулювання адміністративного спору;
  • складення та подання позову, клопотання, заяви та інших документів у судовому процесі;
  • захист Ваших прав та інтересів у суді в м. Запоріжжя, або дистанційне ведення справи у судах України;
  • представництво Ваших інтересів в правоохоронних та державних органах;
  • професійна юридична допомога при адміністративних правопорушеннях;
  • збір та подача доказів по справі;
  • оскарження адміністративних стягнень.
Пред.
Закрыть
След.