Ru UA
Головна \ Послуги \ Цивільні справи
Цивільні справи

Земельні спори

Якщо ви зіштовхнулись із "земельними" питаннями (купівля-продаж, дарування земельної ділянки, паю і т.ін.) то Вам вкрай необхідна консультація адвоката, який допоможе розібратись у всіх тонкощах питання, захистить інтереси у суді під час вирішення різноманітних спорів (між землевласниками, визнання права користування земельною ділянкою, визнання недійсними договорів продажу, дарування, приватизація). Наполегливо не рекомендуємо покладатись на поради осіб, які не володіють необхідною компетенцією. Оскільки часто втрачений момент обертається "довготриваючими" (а тому і дорогими) процесами, як-от судовий розгляд, чи взагалі, за несприятливого збігу обставин, - втрата права власності.

Трудові спори

Не секрет, що ринок праці в Україні переповнений порушеннями прав працівників, особливо випадків незаконного звільнення, скорочення штату підприємств, невиплати заробітної плати, які, нажаль, стали масовими під час проведення АТО чи пов'язані з пандемією та введенням особливого стану у регіонах України. Якщо Ви зіштовхнулись з питаннями затримки виплати заробітної плати, незаконного звільнення, порушення оплати вимушених прогулів, неправомірного притягнення до матеріальної та дисциплінарної відповідальності, то не зволікайте, а одразу зверніться до професіонала, який надасть Вам правову консультацію, допоможе оскаржити дії/бездіяльність роботодавця, захистить Ваші інтереси, як шляхом переговорів з роботодавцем так і у суді.

Кредитні спори

Часто люди зіштовхуються із проблемою термінової позики грошей або ж навпаки є необххідність взяти кредит під відкриття бізнесу, але підписуючи кредитний договір з банком або іншою фінансовою компанією, не вивчають подробиці такого договору та не консультуються з адвокатом. Такі необдумані дії призводять до того, що людина, як би вона чесно та вчасно не сплачувала тіло кредиту/займу та проценти, зіштовхується із проблемою величезного боргу перед фінансовою організацією. Для надання професійної юридичної консультації з кредитних питань, проведення правової експертизи Вашого кредитного договору, мирного врегулювання спору між кредитором і позичальником, оскарження кредитного договору, договору іпотеки, накладення арешту на майно та захисту Ваших інтересів у суді, Вам необхідний адвокат. Також допоможемо з вирішенням будь-яких інших питань пов'язаних з кредитуванням та захистом Ваших фінансових інтересів.

Житлові справи

Житлові спори - одні із найпоширеніших в юридичній практиці. Укладення договорів оренди, купівлі-продажу, міни (обміну), примусового виселення та зняття з реєстрації особи, стягнення заборгованності з орендної плати, визнаня права на житло, встановлення права розпоряджатись житлом та інші житлові питання поребують виваженого підходу, який часто не вдається реалізувати без професійної допомоги адвоката.

Спадкові спори

Втрата близької людини - велике горе. Часто люди в таких ситуаціях роблять помилки, які у подальшому призводять до проблем, у тому числі й у прийнятті спадщини. Важливо пам'ятати, що відкриття спадщини відбувається у день смерті спадкодавця, тобто в день з якого він оголошується померлим. Відповідно до діючого законодавства, для прийняття спадщини необхідно звернутись до нотаріуса протягом 6 місяців з дня смерті людини. Важливо пам'ятати, що до спадкоємця переходять також і борги спадкодавця.

Адвокат пропонує правову допомогу з отримання спадщини

Консультацію з отримання спадщини

Оскарження заповіту, зміна черговості на право спадкування

Продовження строку для вступу в спадкування

Визнання заповіту недійсним 

Оскарження строків вступу в спадкування

Інші питання, що стосуються спадкування

Сімейні справи

Сім'я - це маленька держава й тил людини. Саме тому, коли в сім'ї виникає конфлікт, люди перестають об'єктивно оцінювати ситуацію та виважено підходити до вирішення будь-якого питання. Пам'ятайте, що не дивлячись на усю делікатність сімейних справ, краще всього під час розлучень, поділу майна, вирішення конфліктів між батьками звертатись до адвоката. Пропоную Вам консультацію із сімейних справ, мирне врегульвання наявного конфлікту, представлення інтересів у суді.

Супровід розлучень через ДРАЦС

Розлучення через суд (можливо в іншому місті)

Розлучення з іноземцями

Визнання шлюбу недійсним

Визначення місця проживання дитини

Позбавлення батьківських прав

Стягнення аліментів на дітей/батьків

Встановлення опіки та піклування

Консультування з питань спільно нажитого майна під час шлюбу й між  співмешканцями

Домашнє насильство

Захист прав споживачів

Захист честі та гідності

Захист прав інтелектуальної власності

Пред.
Закрыть
След.